Sklep sportowy

Nasz kraj cechuje się dość niemiłym klimatem. Sporą część roku pojawiają się tu deszcze, a temperatury są niskie. Drażni to z pewnością każdego sportsmena, który systematycznie biega. W zimowe miesiące niezbędne okazują się bieżnie zainstalowane w ciepłych siłowniach. Kupowanie karnetów na siłownie jednak jest dość drogie. Wszystkie te kłopoty zwyciężą skonstruowanie prywatnej sali do ćwiczeń. W tym artykule przedstawimy sprzęty, które trzeba kupić, by skompletować prywatną siłownię.
Twórca artykułu: Fit4Fun
Dla joggera istotne są rzecz jasna bieżnie (http://www.sport-shop.pl/sprzet-fitness-bieznie-c-96.html).Na krajowym rynku znaleźć można wiele różnorakich egzemplarzy tych urządzeń. Najwspanialsze z nich mają rozbudowane systemy zarządzania trudnością, dzięki którym można określić m.in. zmiany w trudności biegania. Tak ćwiczący może przebiegać wirtualne wzniesienia nie opuszczając ogrzewanego pomieszczenia.Innym urządzeniem, który jest stworzony raczej dla niezaawansowanych sportowców, jest stepper (nasze propozycje). świetnie może uwypuklić on muskuły nóg, a także wesprzeć ćwiczących w spalaniu kalorii.

Inni czytali też

Jak zadbać o siebie zimą

odzież sportowa
Twórca artykułu: Adidas
Na podstawie: Adidas
Smutna jesienna atmosfera to nie wymówka, by przestać trenować. Do wakacji jeszcze sporo tygodni, zatem dobrze ten okres przeznaczyć na budowanie atrakcyjnego ciała. Częste chadzanie na siłownię w rzeczywistości tanie nie jest. Rozwiązaniem jest jednorazowe wyłożenie gotówki na sprzęt ćwiczeniowy, który da się zamontować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w najmniejszym pokoju.


Analizy naukowe dowiodły, że najlepsze dla poprawienia kondycji i pozbycia się tkanki tłuszczowej są treningi interwałowe. Polegają one na zmiennym ciężkim i małym wysiłku. W tego rodzaju treningu kluczowe jest chwilowe uzyskanie maksymalnego bicia serca, zatem praktyczny jest dokładny pulsometr (oferta). Takie aparaty można wsadzić na rękę jak zegarek i sprawdzać swój puls w trakcie ćwiczeń.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.