Zorganizuj własną siłownię w domu

Jeżeli zdecydowałeś się dbać o tężyznę fizyczną i zapisałeś się na siłownię, bez wątpienia irytuje cię tam kilka kwestii. Zwykle sala jest pełna i ćwiczący zabierają hantle, więc pozstaje jedynie czekać sporo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni brakuje urzędzeń, takich jak na przykład orbiterek, przez co nie można wykonywać konkretnych ćwiczeń.


Twórca artykułu: Sport-shop.pl
Zwykle menager siłowni serwuje trenującym telewizję z muzyką, co każdemu, kto wykazuje nieco gustu muzycznego będzie zakłócać trening i skłaniać do zakładania odtwarzacza mp3. Poza tym wielkomiejskie siłownie mają dość wysokie ceny, więc miesiące systematycznych treningów potrafią konkretnie wydrenować kieszeń.

Remedium na te powyższe kłopoty może okazać się stworzenie prywatnej siłowni w mieszkaniu. Jeżeli rozporządzasz metrażem oraz kasą, możesz zapomnieć o zatłoczonej sali i wygodnie podnosić ciężary w domu Przedstawiamy parę rzeczy, które należy nabyć:

Twórca artykułu: iStock.com
- bieżnie (tutaj sprawdzisz ceny bieżni) – bardzo praktyczna rzecz, gdy na dworze mrozy i śniegi, a ty boisz się chorób, a równocześnie pragniesz zrzucać kilogramy. Należy nabyć bieżnię, która posiada szereg interesujących funkcji, takich jak na przykład pozorowanie ciężkiej nawierzchni. W ten sposób poczujesz się, jakbyś biegał po powietrzu. Dużo programów może również umożliwić zaliczanie skutecznych treningów anaerobowych, takich jak HIIT.

- innym pomysłem na zrzucanie kilogramów może być rower stacjonarny (poradnik: rowerki treningowe - jaki wybrać). O ile latem trenujesz kolarstwo, kupno roweru stacjonarnego do domu jest konieczne, by podtrzymać kondycję
.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.