Zdrowa mama

Zdrowy tryb życia w czasie ciąży to po prostu wymóg. Przyszłe mamy chcą się idealnie odżywiać, testują specjalne zajęcia fitness, kupują preparaty witaminowe. Jak wytrzymać ciążę bez problemów?

Kobieta w ciąży
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jak się leczyć w ciąży

Ciąża ma związek ze sporą odpowiedzialnością. Przez ten okres powinno się o siebie troszczyć mocniej niż kiedy indziej. Trudno jednak, żeby w tym czasie nie zdarzyła się jakaś dolegliwość. Łykanie leków w ciąży jest kłopotliwe, ale wielu lekarzy uważa, że leki homeopatyczne są skutecznym sposobem na każdą chorobę.

Poza tym leczą mdłości częste w pierwszym trymestrze. Właściwie każdaapteka on-line oferuje leki (warte przeczytania) specjalnie dla przyszłych mam, jednak bez narady z lekarzem nie powinno się wybierać lekarstw.

Warto również wybrać się na szczepienia Wrocław aby uniknąć powikłań np. po grypie.

Ciąża może łączyć się z wieloma przypadłościami. Bywa, że nieodzowne są też leki - zobacz - na hemoroidy. Można przyjmować te wyprodukowane dla kobiet w ciąży.

Aktywna mama

Inni czytali też

Dlaczego rozliczanie pit jest tak istotne? O jakich kwestiach musimy koniecznie pamiętać?

czas na rozliczenie pit
Twórca artykułu: eFile989
Na podstawie: http://www.flickr.com
W każdym roku powtarza się identyczne czynności, wypełnia się identycznie druki, aby rozliczyć się ze wszystkich dochodów. To jest uczciwie i tak należy działać, bo w przeciwnym razie jesteśmy w stanie wpaść w poważne tarapaty.


Ciąża
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Żadna z nas nie chce w nabrać kształtów za dużo. Zajęcia fitness dla kobiet w ciąży są modne, a panie z brzuszkami wypełniają fitness kluby. Bardzo ważne, by spacerować i nie siedzieć w domu. Praca też ma znaczenie i dzięki niej łatwiej pozostać aktywną przez całą ciąże - eko-miszmasz.pl.

U ciężarnych zaburza się ciśnienie i krążenie, a to powoduje czasami żylaki. Stąd też tak ważne są obuwie na płaskim obcasie i luźne spodnie i ruch na świeżym powietrzu. W związku z tym też przydają się kosmetyki poprawiające krążenie, koniecznie należy kupować tylko te stworzone dla kobiet w ciąży, takie jak Mustela.

Badania prenatalne
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Dieta

Dieta przez 9 miesięcy wcale nie wiążę się z rewolucyjnymi modyfikacjami – to po prostu lekkie i regularne odżywianie. Niezdrowe jedzenie powinno pójść w odstawkę, a warzywa muszą pojawić się w menu na zawsze. Idealnym pomysłem są organiczne towary - Eko Misz Masz.

Koniecznie trzeba urozmaicić posiłki i przygotowywać ryby, warzywa duszone lub na parze. Co dzień trzeba pamiętać o właściwej ilości błonnika, stąd też można kupować zdrowe przegryzki pomiędzy każdym posiłkiem. Zdecydowanie trzeba walczyć z zachciankami.
2017-12-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.